Leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Ingen kø ved utleieskranken
- Levering dit du ønsker
- Rask henting, enkel innlevering
- Tenerife (Levering)
- Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Tenerife Nord lufthavn (TFN)
- Costa Adeje, Tenerife
- Playa de las Américas, Tenerife
- Los Cristianos, Tenerife
- Playa Paraíso, Tenerife
- Los Gigantes, Tenerife
- Puerto de Santiago, Tenerife
- Golf del Sur, Tenerife
- El Médano, Tenerife
- Adeje, Tenerife
- Arona, Tenerife
- Puerto de la Cruz, Tenerife
- El Hierro lufthavn (VDE)
- Fuerteventura lufthavn (FUE)
- Gran Canaria lufthavn (LPA)
- La Gomera lufthavn (GMZ)
- La Palma lufthavn (SPC)
- Lanzarote lufthavn (ACE)
- Tenerife (Levering)
- Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Tenerife Nord lufthavn (TFN)
- Costa Adeje, Tenerife
- Playa de las Américas, Tenerife
- Los Cristianos, Tenerife
- Playa Paraíso, Tenerife
- Los Gigantes, Tenerife
- Puerto de Santiago, Tenerife
- Golf del Sur, Tenerife
- El Médano, Tenerife
- Adeje, Tenerife
- Arona, Tenerife
- Puerto de la Cruz, Tenerife
- El Hierro lufthavn (VDE)
- Fuerteventura lufthavn (FUE)
- Gran Canaria lufthavn (LPA)
- La Gomera lufthavn (GMZ)
- La Palma lufthavn (SPC)
- Lanzarote lufthavn (ACE)
46 biler tilgjengelige
Audi Q3
Audi Q5
Audi A5
Audi Q7
Audi Q8
Mazda MX-5 Cabrio RF
Mazda MX-5 Cabrio 2.0
BMW 1-Series 120d M Sport Pro
Mazda MX-5 Cabrio 2.0
Ford Mustang
Mercedes-AMG C-Class Cabrio
BMW Z4 sDrive30i
BMW 5-Series
Chevrolet Camaro
Ford Mustang
Chevrolet Camaro
Porsche Boxster
Ford Mustang GT
Greit å vite om leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
Leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS) fra 425,75 kr/dag. Populære modeller er Ford Mustang, Mazda MX-5, Chevrolet Camaro. Ingen av disse bilene trenger kredittkort. Hver bil har Full beskyttelse uten depositum.
| Tilgjengelige biler | 46 |
|---|---|
| Beste pris | fra 425,75 kr/dag |
| Halvparten av bilene koster opptil | 3 610,94 kr/dag |
| Biler med automatgir | fra 425,75 kr/dag |
| Biler med manuelt gir | fra 941,99 kr/dag |
| Seter | 2–8 |
| Populære modeller | Ford Mustang, Mazda MX-5, Chevrolet Camaro |
| Full beskyttelse | på hver bil, fra 373,80 kr/dag |
| Depositum | fra 5 233 kr, eller ingen med Full beskyttelse |
Modeller: luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
| Modell | Girkasse | Seter | Fra | Biler |
|---|---|---|---|---|
| Audi Q3 | Automat | 5 | 425,75 kr/dag | 1 |
| Audi Q5 | Automat | 5 | 463,11 kr/dag | 1 |
| Audi A5 | Automat | 5 | 552,81 kr/dag | 1 |
| Audi Q7 | Automat | 7 | 642,40 kr/dag | 1 |
| Audi Q8 | Automat | 5 | 747,07 kr/dag | 1 |
| Mazda MX-5 | Manuell, Automat | 2 | 941,99 kr/dag | 3 |
| BMW 1 Series | Automat | 5 | 1 083,28 kr/dag | 1 |
| Ford Mustang | Automat | 4 | 1 805,47 kr/dag | 4 |
| Mercedes C-Class | Automat | 4 | 1 805,47 kr/dag | 2 |
| BMW Z4 | Automat | 2 | 1 805,47 kr/dag | 1 |
| BMW 5 Series | Automat | 5 | 1 883,97 kr/dag | 1 |
| Chevrolet Camaro | Automat | 4 | 1 961,95 kr/dag | 3 |
Priser for leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS) per måned
Den billigste måneden er desember, fra 387 kr per dag. Den dyreste er november, fra 554 kr.
| Nov. | 554 kr |
|---|---|
| Des. | 387 kr |
| Jan. | 460 kr |
| Feb. | 481 kr |
| Mar. | 481 kr |
| Apr. | 481 kr |
| Mai | 481 kr |
| Jun. | 481 kr |
| Jul. | 481 kr |
| Aug. | 481 kr |
| Sep. | 450 kr |
| Okt. | 481 kr |
Vanlige spørsmål om leie av luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
Hva koster leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
Leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS) fra 425,75 kr per dag for 3. til 10. desember 2026. En leie på 7 dager starter fra 2 980,23 kr.
Hvor mange luksusbiler er ledige på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
46 biler er ledige på Tenerife Sør lufthavn (TFS) for 3. til 10. desember 2026.
Hvilke modeller kan jeg leie: leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
For eksempel: Ford Mustang, Mazda MX-5, Chevrolet Camaro, Porsche 911, Mercedes C-Class.
Hva koster en automat: leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
Med automat fra 425,75 kr per dag. Med manuelt gir fra 941,99 kr per dag for 3. til 10. desember 2026.
Er det depositum ved leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
Med Full beskyttelse er det ingen depositum. Den finnes på hver bil, fra 373,80 kr per dag. Med standarddekning starter depositumet fra 5 233 kr.
Trenger jeg kredittkort til leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
Nei. Ingen av disse 46 bilene trenger kredittkort. Du kan betale depositumet: kredittkort, debetkort, kontanter, kryptovaluta.
Hvor gammel må jeg være for leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
Den vanligste minstealderen er 23. Noen biler tar førere fra 21. Minstealderen for hver bil vises før du bestiller.
Er kilometer ubegrenset ved leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
Ubegrenset kjørelengde på 39 av 46 biler. Hvis en bil har en grense, vises den på bilen.
Hvilken måned er billigst for leiebil, luksusbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)?
Desember, fra 387 kr per dag for en leie på 7 dager. Den dyreste er november, fra 554 kr. Priser oppgitt 23 oktober 2026.
Flere alternativer for leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
Populære luksusbiler til leie på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Audi Q3 leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Range Rover Evoque leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Mercedes G-Class leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- BMW 4 Series leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Chevrolet Corvette leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Lamborghini Urus leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- BMW X6 leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- BMW Z4 leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- BMW 2 Series leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- BMW X5 leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Mercedes GLE leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Lamborghini Huracan leiebil på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
Andre biltyper til leie på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, 7-seters biler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, 9-seters biler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, crossovere på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, økonomibiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, elbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, varebiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, kompaktbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, sportsbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, 6-seters biler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, cabrioleter på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, 8-seters biler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil, standardbiler på Tenerife Sør lufthavn (TFS)
Hentesteder i Tenerife Sør lufthavn (TFS)
- Leiebil i Costa Adeje
- Leiebil i Playa de las Américas
- Leiebil nær Playa del Duque
- Leiebil nær Playa Paraíso
- Leiebil i Guía de Isora
- Leiebil i Arona
- Leiebil i Playa San Juan
- Leiebil i Barrio Taucho
- Leiebil i La Caleta
- Leiebil i Las Chafiras
- Leiebil i Arico
- Leiebil i Vilaflor
- Leiebil i Costa del Silencio
- Leiebil i Golf del Sur
- Leiebil i Granadilla de Abona
- Leiebil i San Isidro
- Leiebil i San Miguel de Abona
- Leiebil i Los Cristianos
- Leiebil i Adeje
- Leiebil i Cabo Blanco